لینک کانال تلگرام کنگره

 

اخبار و اطلاعیه ها:

اطلاعیه مهم

خواهشمند است جهت ارتباط با دبیرخانه صرفا با شماره 08337296408 تماس حاصل فرمایید و جهت اطلاع از اخبار و اطلاعیه ها کانال تلگرام کنگره را دنبال فرمایید.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اطلاعیه مهم

1-پژوهشگرانی که قصد ارسال مقاله به کنگره سراسری روانشناسی خانواده را دارند لازم است در سایت کنگره ثبت نام نموده و فایل ورد(word) مقاله را از طریق صفحه کاربری خود ارسال نمایند.

2-پژوهشگرانی که داوری مقالات آنها صورت می گیرد و پذیرش می شوند لازم است نسبت به پرداخت هزینه پذیرش از طریق صفحه کاربری خود و صرفا بصورت آنلاین اقدام نمایند.

3-آخرین مهلت ارسال مقالات 25 اردیبهشت ماه 1396 خواهد بود و این تاریخ تمدید نخواهد شد.

4-خواهشمند است پس از ثبت نام در حفظ رمز عبور خود کوشا باشید و از ثبت نام مجدد در سایت خودداری فرمایید.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ثبت کنگره در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(isc)

با کمال مسرت به اطلاع پژوهشگران ارجمند می رساند کنگره سراسری روانشناسی خانواده با کد اختصاصی 50604-96170 در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(isc) ثبت شد.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مهلت ارسال مقالات تمدید شد

به اطلاع می رساند پیرو درخواست های مکرر تعداد زیادی از پژوهشگران ارجمند و استقبال بسیار خوب از کنگره تاریخ های جدید به شرح زیر اعلام می گردد:
آخرین مهلت ارسال مقالات : 25 اردیبهشت ماه 96
اعلام نتایج نهایی داوری مقالات : 28 اردیبهشت ماه 96
تاریخ برگزاری کنگره : 4 و 5 خردادماه 96
توضیح مهم:
-نتایج پذیرفته شدگان بخش پوستر و سخنرانی در زمان اعلام نتایج نهایی داوری مقالات(تاریخ فوق) مشخص میگردد و از طریق سایت اطلاع رسانی خواهد شد.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

نمایه سازی مقالات کنگره سراسری روانشناسی خانواده در پایگاه استنادی سیویلیکا

به اطلاع پژوهشگران ارجمند می رساند طی تفاهم نامه همکاری با مرجع دانش(سیویلیکا) اطلاعات کنگره سراسری روانشناسی خانواده در صفحه اول سیویلیکا و سایت های زیرمجموعه آن درج گردید و  کلیه مقالات پذیرش شده کنگره در آن پایگاه نمایه خواهد شد.
 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------